Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Novinky

4.8.  Dnes je štěňátkům 8 týdnů a téměř všechny už jsou u svých nových páníčků, hledli jsme ty nejlepší nové páníčky a myslím, že se nám to povedlo, štěňátka jsou neuvěřitelně vyrovnaná jedno jako druhé a jsou plné elánu.  Věřím, že je potkáme na výstavách i při práci :) U každého loučení nám ukápla nejedna slzička, ale co se dá dělat, byli jsme na tuto chvíli připraveni. Ladynka prokázala ,že umí být skvělá máma. Vše o štěňátkách najdete v sekci odchovy.

                                                        

18.6. Velká gratulace!!! tatínkovi našich štěňátak  Montymu (Pinkerly Quien Sabe) na výstavě v Maďarsku zabodoval po oba dva dny 12. a 13.6. na CACIB , kde první den získal V1, CAC, RCACIB ( tím se stal šampiónem Maďarska) a druhý den zíkal V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2.   :)))))

9.6. Máme 7 nádherných štěňátek více v sekci štěňátka

25.5.2010

Ladynka už má pěkné bříško ale stáje je v super kondici chodí pravidelně na procházky ale teď už tolik neběhá. Ladynka má stále dobrou náladu a papká už granulky pro březí fenečky od firmy Royal Canin. Ladynka je pod stálým dohledem a pořád ji musí v tomto období někdo mazlit. Má už připravenou porodní bednu kde má spoustu svých oblíbených hraček které stále nosí dovnitř a ven :)

5.5.2010

Dnes jsme byli s Ladynkou na ultrazvuku a má plné bříško štěňátek. Máme velkou radost :))))))  

7.4.2010

Dnes jsme byli s Ladynkou na krytí do chovné stanice od Hradu Veveří za pejskem Montym ( Pinkerly Quien Sabe). Chovatelka Paní Hubíková byla moc milá a příjená. Krytí proběhlo naprosto v pořádku, teď nám jen stačí počkat jak to dopadlo. Velmi děkujeme za tak příjemné přijetí a zkušené rady:)

 

28.1.2010

Dneska jsme byli fotit Ladynku a moc se to povedlo více v fotoalbu:)

15.1.2010

Hledáme ženicha pro naši Ladynku, věříme že se vše podaří a Ladynka se stane letos maminkou :)

7.11. 2009 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA

Byla to naše druhá výstava Ladynka dostala krásné V3. Paní rozhodčí Ladynku i přeměřila a zkontrolovala zoubky. Touto výstavou splnila podmínky chovnosti. Máme velkou radost

6.6. Klubová výstava Oslavany - byla to naše první výstava a dostali jsme výbornou  tak máme velkou radost, setkali jsme se se spoustou kamarádů a byl to příjemně strávený den. Jen musíme ještě docvičit trochu postaj protože Ladynka je pěkná divoška a udržet ji v klidu je opravdu nadlidský výkon 

 

 Od 7.5 do 10.5. jsme byli na táboře na Zahradišti, kde jsme se připravovali na OVVR, ráda bych poděkovala manželům Sieberovým za uspořádání tohoto tábora, moc se nám tam líbilo, cvičitelé se velmi ochotně věnovali jednotlivým pejskům a jejich vůdcům, ve volném čase byly zajímavé přednášky. Ještě jednou s Ladynkou děkujeme :0)

Zkoušky OVVR se nám podařilo splnit na plný počet bodů, a protože byla Ladynka nejmladší účastnice zkoušek, k I. ceně dotala také pohár jako vítěz zkoušek :0)
 
 
 
 
 
    
TOPlist